Петро Кіщенко з Вінницької області не просто перевіз свій старий ЗАЗ-968М через річку, він створив на його базі справжню амфібію, яка може використовуватись для полювання та риболовлі. Успадкований від батька автомобіль був повністю перероблений на "Заповодець" - повноцінний транспорт для будь-яких умов.

Інженер-самоук Петро Кіщенко витратив близько місяця, щоб перетворити свій ЗАЗ-968М на амфібію. Він самостійно зняв дах, герметизував днище і встановив гребний гвинт, а також замінив двигун більш потужним від Nissan. Тепер "Заповодець" здатний розвивати швидкість до 120 км/год на суші та до 20 км/год на воді. Власник також перевірив вантажопідйомність свого творіння, взявши на борт 12 дітей.

Крім того, унікальність "Заповодця" полягає у тому, що він може проїхати до 1000 км на повному баку палива. Це забезпечує численні можливості використання амфібії, включаючи дальні поїздки на природу. Петро Кіщенко планує перевірити свою амфібію у морських водах, щоб переконатися у її морехідних якостях.

Читайте також: