У США знайшли цілу покинуту колекцію старовинних автомобілів. Близько 50 машин не один рік іржавіють поза увагою.

Відео про знахідку з'явилося на Youtube каналі Classic Car Rescue.

Стан автомобілів різний - спорткари в приміщенні непогане збереглися, а ось машини просто неба вже почали іржавіти. Деякі Pontiac напіврозібрані, але більшість із них повністю комплектні.

Примітно, що на цвинтарі авто зібрані машини однієї-єдиної моделі – Pontiac Firebird. Серед них чимало купе в спортивному топовому виконанні Trans Am і варіантів тарга зі знімним дахом.

Всі вони відносяться до другого покоління купе і випущені з 1970 до 1981 року.

Посилання:

  • Pontiac Firebird (Понтіак Файрберд) - спортивне купе, яке випускалося компанією General Motors у період з 1967 по 2002 рік. Усього модельний ряд Firebird налічує 4 покоління, що відрізняються дизайном та технічними характеристиками.
  • У перших двох поколіннях до 1982 року зовнішній вигляд Pontiac Firebird характеризувався класичною елегантною формою купе у сучасному для тих років стилі. Перше покоління відрізняли круглі здвоєні фари та плоский отвір радіатора на загостреній передній частині. У другому автомобіль став більш незграбним і отримав розділені надвоє ґрати з прямокутними отворами.

Найціннішими моделями в знайденій коле5 є моделі 1970-1972 років випуску з двигунами об'ємом 6,5 л (250-370 л. с.) і 7,5 л (250-335 л. с.) - вони можуть коштувати понад 50 000 доларів. Також можна ідентифікувати пізніші Pontiac Firebird Trans Am з 4,9-літровим 210-сильним турбомотором.

Читайте також:

Простіше продати машину: автомобілістів попередили про десятитисячні штрафи. Будьте уважні

Вийшов на вулицю та отримав штраф на 850 гривень: в Україні каратимуть пішоходів по-новому

Сів на мопед і отримав штраф у 40 тисяч: українцям розповіли про небезпеку

Готуйте 17 тисяч гривень: як штрафуватимуть за катання на електросамокатах