Український дизайнер Роман Прядко знайшов натхнення у легендарній машині - ЗАЗ "Таврія" та представив свій варіант рендерів оновленої моделі, яка поєднує в собі відомий стиль та сучасні технології.

Докладніше про це інформує сайт Обозреватель.

Оригінальна "Таврія" була випущена в 1988 році, а в 1998 модель значно модернізували, давши їй назву "Нова". Прядко представив, як би могла виглядати ця машина зараз, якби вона вийшла у 2021 році.

Незважаючи на зміни, привнесені дизайнером, зовнішній вигляд автомобіля залишився впізнаваним. Прядко зберіг оригінальні чорні бампери з передньої та задньої частини машини, додавши сучасні акценти.

Хоча нахили лобового скла та багажника практично не змінилися, силует кузова став аеродинамічнішим, що робить машину більш елегантною. Колеса також зазнали змін, збільшившись у розмірі, при цьому вони зберегли свій звичний дизайн, а Роман Прядко створив 6 різних рендерів для дизайну коліс.

Новий вид ЗАЗ "Таврія" представлений у трьох кольорах - сірому, жовтому та синьому. Представлена ​​модель зацікавить не тільки любителів автомобілів, але їх вразить і тих, хто цінує унікальність та стильність в автомобілі. Рендери, створені Романом Прядком, викликають інтерес не лише в Україні, а й за її межами.

Оновлена ​​"Таврія", створена Романом Прядком, показує, що навіть культові моделі можуть бути вдосконалені для відповідності сучасним тенденціям та вимогам. Новий дизайн коліс, більш аеродинамічний силует та поєднання впізнаваності із сучасністю роблять цю машину привабливою як для старих шанувальників, так і для нових поколінь водіїв.

Скріншот з Обозревателя

Скріншот з Обозревателя

Скріншот з Обозревателя

Читайте також:

Під ногами навіть є килими: у Полтаві продають "Чайку", де їздив Єльцин

Tesla по-радянському: як виглядав перший електричний "Запорожець"

Про таке тільки мріяли: як виглядав незвичайний радянський автомобіль "Балтика". Його зробили у Дніпрі