Напевно всі, або принаймні багато хто знає як виглядає один з найвідоміших мультяшних автомобілів - "автомобіль кота Леопольда". До речі, свій автомобіль кіт Леопольд робив за кресленнями з журналу "Рада автоаматору" 19-87. Як виявилося, скористався кресленнями із мультфільму не лише він.

І справді, у Мережі показали справжній залізний автомобіль кота Леопольда, який створив Крилов В'ячеслав Сергійович – на це вказує абревіатура KVS на задній панелі кузова. А виявили у унікальний саморобний автомобіль блогери на одному з звалищ Санкт-Петербурга (РФ).

Відео знахідки оприлюднено на YouTube канал AcademeG.

Експерти вже заявили, що схожість з машиною з мультфільму - далеко не найцікавіша в цьому авто.

За словами ведучих блогу, спорткар створений в 1988 році, а його дизайн цілком відповідає віянням того часу: плоскі панелі кузова, клиноподібний профіль, фари, що забираються.

Незвичайно те, що машина має скляну панель даху, що знімається. У салоні є авіаційні тумблери та прилади від радянських військових літаків.

До речі, насправді фари нерухомі – опускаються та піднімаються спеціальні секції кузова.

Спорткар KVS створений на агрегатах "Запорожця" моделі ЗАЗ-968М - від нього використані лонжерони, передня та задня підвіски, а також гальма. Компонування також із заднім розташуванням двигуна. А ось кузов цілком оригінальний, як і дизайн.

Читайте також:

Ховали 20 років на дні річки: дайвери виявили культовий суперкар, який вважався у викраденні. Фото

Його називали "Чорний спокусник": як виглядав унікальний Москвич зі знімним дахом

Її називають "Даною": в Україні продають дуже рідкісний ЗАЗ "Таврія". Просять лише тисячу доларів. Фото