В Одесі правоохоронці розкрили схему інсценування ДТП на дорозі, де нібито у ймовірних винуватців ДТП вимагали гроші. Регіональне управління Національної поліції повідомило, що вони встановили кілька осіб, причетних до цих підстав, де вони організували ситуації, щоб створити враження, що жертва порушила правила дорожнього руху та завдала шкоди іншому транспортному засобу.

Про це пише «finance»

Потім злочинці підходили до винного водія і пропонували врегулювати ситуацію, вимагаючи виплати грошей. Поліція вказала, що причетні до цієї особи використовували два конкретні автомобілі для цих цілей: чорний Mercedes-Benz S500L і сірий Volkswagen Passat. Перш ніж зайнятися налаштуваннями, вони навмисне пошкодили лакофарбове покриття одного з цих автомобілів.

Сама схема полягала в тому, що одна з машин переслідувала обрану жертву прямо на дорозі, перебуваючи в сліпих зонах дзеркал жертви, щоб уникнути виявлення. Тим часом спільник, який керує іншим транспортним засобом, різко змінюватиме смугу руху або маневруватиме, фактично змушуючи жертву зробити раптовий і різкий маневр, який імітує сценарій аварії.

Після створення цього штучного сценарію зіткнення люди, які були частиною схеми встановлення, потім підходили до «винного» водія і хибно вказували на пошкодження своєї машини, навіть якщо водій не брав реальної участі у налаштуванні. Ці люди загрожуватимуть подальшими проблемами та збоями, змушуючи водія негайно врегулювати питання на місці, заплативши їм.

Ця схема проливає світло на підступну тактику, яку використовують злочинці для вимагання грошей у невинних водіїв шляхом створення хибних аварій та погроз. Правоохоронні органи вживають заходів щодо притягнення винних до відповідальності та запобігання подібним шахрайським діям на дорогах.

Читайте також:

Нічого святого: українка витягла із родини військовополоненого 50 тисяч, пообіцявши повернути його додому, але її зловили

Знову впала радянська МІГ: цього разу вже в США. Стали відомі подробиці

Ваші помідори будуть кислими та недозрілими: не робіть цих помилок. Роз'яснення