Водія було засуджено до п'яти діб адміністративного арешту за керування транспортним засобом без проходження необхідного технічного огляду.

Про це пише «doradvokat»

Послідовність подій розвивалася так:

Під час його поїздки правоохоронці зупинили транспортний засіб, який не пройшов необхідний технічний огляд. Спочатку водій отримав штраф у розмірі 340 гривень за частиною 3 статті 121 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Водій вирішив сплатити штраф. Однак він не знав про більш серйозних наслідків, які були б, якби він зробив аналогічне порушення протягом року, не оскаржуючи початкове рішення.

Відповідно до закону, частина 3 статті 121 Кодексу про адміністративні правопорушення передбачає штраф у розмірі 340 гривень за керування транспортним засобом без чинного технічного огляду (для транспортних засобів, що підлягають такому огляду). З іншого боку, у частині 4 тієї ж статті передбачено наслідки вчинення того ж правопорушення протягом року.

Зокрема, повторне порушення тягне за собою одне із двох додаткових покарань:

Штраф від 850 до 1700 гривень із позбавленням прав водія на строк від трьох до шести місяців.

Адміністративний арешт тривалістю від 5 до 10 діб.

У ситуації, що розглядається, в ході судового засідання водій визнав своє невиконання вимог технічного огляду. Він висловив щире каяття і оскаржив можливість позбавлення прав водія.

З огляду на щире прохання водія суд вирішив призначити штраф у вигляді адміністративного арешту строком на п'ять діб. Це рішення зафіксовано в ухвалі суду від 30 березня 2023 року у справі № 734/848/23.

Читайте також:

Лукашенко трястиме: Україна конфіскувала у білоруської армії найважливішу техніку

Справжня чоловіча страва, яку полюблять усі: рецепт запіканки з пельменів із сиром та цибулею

Допоможуть дві краплі звичайного йоду: як відрізнити натуральний мед від підробленого. Проста хитрість