Усі автолюбителі погодяться, що ніхто не хоче витрачати гроші на автомобіль, який постійно ламається та потребує ремонту. А на фронті надійність автомобіля цінується насамперед.

Ніхто не заперечуватиме, що японська марка автомобілів Mazda відома своєю надійністю. Ще б пак, водії кажуть, що автомобілі Mazda мають низький рівень поломок і високу довговічність, а ще Mazda відома своїми інноваційними технологіями та стильним дизайном.

Перевірку на міцність одного із представників сімейства Mazda було перевірено на фронті.

Так, пікап Mazda BТ 50 із дворядною кабіною потрапив на службу до П'ятої Слобожанської бригади Нацгвардії України ще у травні 2022 року. Його пригнали волонтери, навіть не перефарбувавши у камуфляж.

"Японець" захищав Балаклію. Йому тоді вже дали позивний Франкенштейн за те, що працював навіть після явної "смерті". На території розваленого заводу укриття не було, до підвалу пікап не затягнеш. Отже, Франкенштейну прилетіло відразу, але він залишився на ходу. Йому досі прилітає - від "Градів", "Гвоздик", "Піонів", танків, мінометів та стрілецької зброї, а пікап і далі їздить.

Як пише прес-служба Національної гвардії України, ця Mazda "пережила навіть дистанційне мінування, коли касета з мінами засіяла площу навколо нього, а сапери підірвали їх, бо розмінувати не було можливості". Машину неабияк посікло осколками, але безповоротно з ладу не вивело.

Читайте також:

Становище Путіна дуже небезпечне, він дуже страждає: експерт розповів, що сталося у Кремлі

Це вже кінець: Путін не в змозі захистити Москву та мешканців столиці РФ. Що розповіли у ГУР

Волонтери почали постачати ЗСУ антиланцетними сітками: чи буде підтримка Міноборони для захисту наших хлопців