У квітні 2020 року легендарна радянська "копійка" ВАЗ-2101 відзначила свій піввіковий ювілей. З цього приводу тюнінг-ательє GB Design, що базується в Болгарії, випустило унікальний екземпляр моделі з неповторним салоном. На роботу у майстрів перетворення пішло чотири місяці.

Так, золоті руки майстрів тюнінгу салон автомобіля повністю розібрали до голого кузова, шумоізолювали та зібрали заново.

Потім взялися за салон, який повністю обробили натуральною коричнево-білою шкірою із вставками із дерева. Включаючи торпедо з новою центральною консоллю, панеллю приладів і дверні карти.

При цьому центральну консоль тюнери розробили з нуля - тепер на ній розміщені селектор коробки передач, магнітола, а також кнопки управління функціями автомобіля.

Особливо хочеться відзначити панель приладів: тепер на ній красуються білі шкали в хромованих обідках. А кермо взагалі стало дерев'яним лакованим - в колір обшивки салону.

А ще натомість звичайних ВАЗівських сидінь "Копійка" отримала комфортабельні "тойотівські". Щоправда, від якої конкретно моделі Toyota не повідомляється. Вони обшиті натуральною шкірою світло-коричневого кольору із білими вставками.

З авторських елементів, не притаманних класичних "Копійок", варто виділити грилі акустичних динаміків. Вони також виготовлялися з нуля спеціально для проекту. Дизайнери вирішили стилізувати їх під вінтажний радіоприймач та завдати пам'ятного гравіювання - на честь ювілею культового радянського седана. Ще одна деталь – незвичайні кишені на спинках передніх крісел та панелях передніх дверей. Вони виконані у вигляді ретро сумки з ремінними пряжками.

Тюнінг ВАЗ-2101

До речі, легше перерахувати, що в салоні залишилося від оригінальної машини, ніж описувати всі заміни: автолюбителі помітили лише повітрозабірники.

Читайте також:

Які машини заборонять в Україні: доведеться відмовитись від поїздок

Tesla по-радянському: як виглядав перший електричний "Запорожець"

Друг на все життя: названо 10 найнадійніших автомобілів. З ними не розлучаються